pointL pointR
pointSL pointSR
 Späť  Tlač  Poslať mailom

Spectral

Dnes už len málo lakovníkov používa hotové farby priamo od producenta tzv. "readymix". Znakom meniacich sa časov v lakovníckych servisoch, výrobniach a predajniach je možnosť okamžitého výberu farby laku vysokej kvality.
Práve toto umožňuje NOVOL. Už dnes ponúkame najlepšie riešenia, podložené najlepšou technikou, reklamou a marketingom.Teraz môžeš mať vo svojej dielni, alebo predajni miešací systém Spectral.
Čo je SPECTRAL?
Je to skupia produktov, presnejšie systém výberu farieb, obohatená o doplnkové prostriedky. Vďaka produktom Spectral môžete klientovi ponúknuť lak s ľubovoľnou farbou, ktorý je vyrobený podľa unikátnej receptúry, alebo ho vytvoríteVy sami.
To je všetko? Ešte NIE!
Zároveň dosahujete vysokú kvalitu. Intenzita krytia, opakovateľnosť, prelínanie farieb ako aj pokročilý systém podkladov v spektrálnych odtieňoch, v najväčšej miere uspokoja každého klienta.
Všetko? Ešte NIE!
Je tu aj ekonomická stránka. Kvalita a technický pokrok línie Spectral dovoľuje ušetriť na výdavkoch. Pri použití technológie, ktorú doporučuje NOVOL, je množstvo použitého materiálu prekvapivo nízke, vďaka čomu získate výberom produktov Spectral ten istý efekt ako pri použití iných produktov a pritom ušetríte použitím menšieho množstva laku, alebo podkladu.
To stále nie je všetko.
Dôležitá je aj podpora profesionálne vyškolených technikov a predajcov. Môžete sa na nás obrátiť s každým problémom týkajúcim sa výrobkov Spectral a my Vám radi poradíme. Pokiaľ sa Vám farba minie, alebo sa nehodí do šablóny stačí zatelefonovať či poslať e-mail do nášho špeciálneho laboratória, kde Vám v krátkom čase pripravia receptúru. Informácie nájdete na zadnej strane obalu.
Aktualizácia: 27.10.2014, © PRE s.r.o.
NOVOL Slovakia, s.r.o., Levická 7, 949 01 Nitra, IČO: 36 617 300, IČ DPH: SK 2022208507
Seo servis