pointL pointR
pointSL pointSR

NOVOL

Už viac ako 30 rokov vyrábame a ponúkame komplexný sortiment profesionálnych výrobkov pre autolakovníkov. V ponuke máme lakovnícke materiály, vrátane rôznych druhov tmelov, špeciálnych plničov, lakov, akrilových podkladov a široký rozsah doplnkových výrobkov.
Kvalita je našou prioritou, zaviedli sme systém noriem ISO 9001, ktorý nám umožňuje zaručiť sa, že výrobky, s ktorými pracujete, budú vždy rovnako vysokej kvality

Produkty

Professional a Spectral

Kompletná rada výrobkov pre autolakovne určená na profesionálne použitie. Obsahuje vysokokvalitné tmely s rôznymi možnosťami použitia, ako napr. hlinikovy tmel - ALU
dokončovací tmel - FINISH
tmel so sklenným vláknom - FIBER MICRO
jemný tmel - SOFT PLUS
a mnoho ďalšich.
Dnes už len málo lakovníkov používa hotové farby priamo od producenta tzv. readymix. Znakom meniacich sa časov v lakovníckych servisoch, výrobniach a predajniach je možnosť okamžitého výberu farby laku vysokej kvality.
Práve toto umožňuje NOVOL. Už dnes ponúkame najlepšie riešenia, podložené najlepšou technikou, reklamou a marketingom.Teraz môžeš mať vo svojej dielni, alebo predajni miešací systém Spectral.

Tmely

Tmely s rôznym obsahom prídavných látok

Podklady a laky

Podklady a laky pre profesionálnych lakírnikov

Miešacie zariadenia

Kvalitné, cenovo prístupné a profesionálne miešacie zariadenia farieb - SPECTRAL WAVE

Industrial

Línia Industrial je rodina polyesterových tmelov, epoksidových podkladov, vyplňovacích podkladov, špeciálnych podkladov (reaktívnych, vodných, alkidových) a taktiež vrchných lakov.

Novofloor

Línia, v ktorej nájdete kvalitné polyuretánove a epoksidové liate podlahy značky NOVOL, ktoré nájdu využitie hlavne v priemyselných a výrobných halách, v servisoch, garážach, pivniciach rodinných domov, obchodných a administratívnych priestoroch, vonkajších aj vnútorných športoviskách.

Supra

Línia profesionálnych materiálov určených hlavne na povrchovú úpravu drevených parkiet.

Nautic

Línia produktov NAUTIC bola vyvinutá špeciálne pre sektor výroby lodí. Vzali sme do úvahy špeciálne požiadavky na produkt pre výrobu rôznych typov lodí, laminátov a sendvičových konštrukcií.

Aktualizácia: 27.10.2014, © PRE s.r.o.
NOVOL Slovakia, s.r.o., Levická 7, 949 01 Nitra, IČO: 36 617 300, IČ DPH: SK 2022208507
Seo servis